Bosh direktorning texnik masalalar bo‘yicha o‘rinbosari bergan intervyu - UZCARD
UZCARD to‘lov tizimi bosh direktorining texnik masalalar bo‘yicha o‘rinbosari Damir Shakirxonov Repost.uz internet-nashrida intervyu berdi.
Suhbat chog‘ida UZCARD bosh direktorining o‘rinbosari to‘lov tizimining moliya industriyasini rivojlantirishdagi muhim o‘rni, kompaniya yutuqlari, kutilayotgan innovatsiyalar va boshqa ko‘p narsalar to‘g‘risida gapirib o‘tdi.
«UZCARD – bozorda so‘zsiz yetakchi va hamkorlarga to‘liq to‘lov xizmatlarini taqdim etmoqda, biroq biz hech qachon erishgan yutuqlarimiz bilan cheklanmaymiz», — dedi Damir Shokirxonov.

Интервью заместителя генерального директора по техническим вопросам - UZCARD
Заместитель генерального директора по техническим вопросам платежной системы UZCARD, Дамир Шакирханов, дал интервью интернет-изданию Repost.uz.
В ходе интервью заместитель генерального директора UZCARD рассказал о важной роли платежной системы в развитии финансовой отрасли, достижениях компании, предстоящих нововведениях и о многом другом.
«UZCARD – безусловный лидер на рынке и предоставляет весь спектр платежных услуг партнерам, но мы никогда не останавливаемся на достигнутом», — отметил Дамир Шакирханов.