UZCARDdan yangi aksiya - UZCARD
2023 yil 1 maydan boshlab UZCARDning barcha karta egalari uchun «ONIXni ovlang» maxsus aksiyasi start oladi. UZCARD 8600**** toʻlov kartalari, NFC-lik 5614**** yangi namunadagi kartalar, shuningdek kobeyj kartalari egalari oʻz omadlarini sinab koʻrishlari va qimmatbaho sovrinlarning baxtli egalariga aylanish uchun noyob imkoniyatdan foydalanishlari mumkin.
Oʻyinda UZCARD kartalari boʻyicha onlayn toʻlovlar, jumladan tovarlar va xizmatlar (kommunal toʻlovlar, mobil aloqa, internet-provayder xizmatlari, chiptalarni sotib olish va boshqalar) uchun toʻlovlar ishtirok etadi. Bunda kamida 50 000 soʻmlik barcha bir martalik toʻlovlar 2023 yil 1 maydan 31 iyulgacha MyUzcard, Payme, Uzum Pay, Oson, Click, Paynet va boshqa mobil toʻlov tizimlari va banklarning toʻlov ilovalari orqali amalga oshirilishi kerak.
UZCARD plastik kartalari – qulay va foydali! Karta egasi shunchaki onlayn toʻlovni amalga oshiradi, kompaniya esa qimmatbaho sovrinlarni yutib olish uchun ajoyib imkoniyatini tuhfa qiladi. Hammasi boʻlib uchta Chevrolet Onix avtomobili va 18 ta Samsung Galaxy smartfonlari oʻynaladi. Har bir tranzaksiyaga noyob 12-xonali raqam beriladi, uni ishtirokchilar @CARDXABARBOT Telegram-bot orqali va tranzaksiya chekini yuklab olib bilib olishlari mumkin. ID raqami RRN satrida koʻrsatilgan.
Aksiya doirasida sovrinlar oʻynalishi uch bosqichda oʻtkaziladi, ularning har birida har oyda maxsus komissiya ishtirokida gʻoliblar– bitta Chevrolet ONIX avtomobil egasi va 6 ta Samsung smartfonlari egalari aniqlanadi. Har bir bosqichda 2023 yil 1 maydan 2023 yil 31 maygacha, 2023 yil 1 iyundan 2023 yil 30 iyungacha va 2023 yil 1 iyuldan 2023 yil 31 iyulgacha amalga oshirilgan tranzaksiyalar muvofiq ravishda ishtirok etadi. Har bir 50 000 soʻmlik bir martalik toʻlov oʻyinda ishtirok etuvchiga 1 ta imkoniyat beradi. Toʻlovlar qancha koʻp boʻlsa, qimmatbaho sovrin – smartfon yoki aksiyaning super sovrini — CHEVROLET ONIX avtomobilini yutib olish imkoniyati shunchalik yuqori boʻladi! Sovrinlarni topshirishda jismoniy shaxslardan olinadigan daromad soligʻi UZCARD kompaniyasi tomonidan toʻlanadi.
UZCARD Sizga omad tilaydi!
UZCARDningpromo.uzcard.uz saytida yoki havolaga bosib aksiya qoidalarini yuklab olib yoki +998 71 200 28 28 telefon raqami orqali barcha qoʻshimcha ma’lumotlarni olishingiz, shuningdek aksiya qoidalari bilan tanishishingiz mumkin.
Kompaniyaning yuridik manzili: 100011, Oʻzbekiston, Toshkent sh., Shayxantohur t-ni, Abdulla Qodiriy koʻch., 78. E-mail: help@uzcard.uz

С 1 мая 2023 года для всех картодержателей UZCARD стартует специальная акция «Охота на ONIX». Испытать свою удачу и воспользоваться уникальным шансом стать счастливыми обладателями ценных призов смогут владельцы платежных карт UZCARD 8600****, карт нового образца с поддержкой NFC 5614****, а также кобейджинговых карт.
В розыгрыше примут участие онлайн платежи по картам UZCARD, включая оплату товаров и услуг (коммунальные платежи, мобильную связь, услуги интернет-провайдера, покупку билетов и другие). При этом все единоразовые платежи на сумму не менее 50 000 сум должны быть произведены в период с 1 мая по 31 июля 2023 г. через мобильные приложения платежных систем MyUzcard, Payme, Uzum Pay, Oson, Click, Paynet и др., и платежные приложения банков.
Пластиковые карты UZCARD – это удобно и выгодно! Владелец карты просто производит онлайн оплату, а компания дарит возможность получить при этом прекрасный шанс выиграть ценный приз. Всего разыгрываются три автомобиля Chevrolet Onix и 18 смартфонов Samsung Galaxy. Каждой транзакции будет присвоен свой уникальный 12-значный номер, узнать который участники смогут через Telegram—бот @CARDXABARBOT и скачав чек транзакции. ID указан в строке RRN.
Розыгрыш призов в рамках акции пройдет в три этапа, в каждом из которых, ежемесячно, в присутствии специальной комиссии, будут определяться победители – обладатель одного автомобиля Chevrolet ONIX и обладатели 6 смартфонов Samsung. В каждом из этапов примут участие транзакции, совершенные с 1 мая 2023 г. по 31 мая 2023 г., с 1 июня 2023 г. по 30 июня 2023 г. и с 1 июля 2023 г. по 31 июля 2023 г. соответственно. Каждый единоразовый платеж в размере 50 000 сумов дает 1 шанс, который примет участие в розыгрыше. Чем больше платежей, тем выше шанс выиграть ценный приз – смартфон или суперприз акции — автомобиль CHEVROLET ONIX! При вручении призов налог на доход физических лиц будет оплачиваться компанией UZCARD.
UZCARD желает Вам удачи!
Получить всю дополнительную информацию, а также ознакомиться с правилами акции можно на сайте promo.uzcard.uz или скачав правила акции нажав на ссылку или по телефону: +998 71 200 28 28.
Юридический адрес компании: 100011, Узбекистан, г. Ташкент, Шайхантохурский р-н, ул. Абдуллы Кадыри, 78. E-mail: help@uzcard.uz