TANLOV No. 22120012097688
Xonalarni professional xushbo‘ylantirish xizmati «YUPM» MCHJda maxsus uskunalar yordamida parfyumeriya aralashmasini aerozol, diffuzion va mustaqil bug‘latish/purkash orqali xonalarda ijobiy muhitni yaratish uchun mo‘ljallangan.
Xonani aromatizatsiya qilish uchun professional xizmat quyidagilarni bajarishi kerak:
– xizmatlar soz asbob-uskunalar yordamida amalga oshirilishi;
– sifatli ingredientlardan foydalangan holda tayyorlangan bo‘lishi kerak.
Xonani aromatizatsiya qilish bo‘yicha professional xizmat shuningdek:
– maxsus jihozlarni o‘rnatish va sozlash/sozlash bilan bog‘liq bo‘lgan barcha ishlarni o‘z ichiga oladi;
– uskunani texnik qo‘llab-quvvatlashni o‘z ichiga oladi (profilaktik xizmat ko‘rsatish);
– ishlatiladigan asbob-uskunalar va parfyumeriya ingrediyentlariga oid masalalar bo‘yicha maslahat berishni o‘z ichiga oladi.
Yetkazib berish shartlari – davr mobaynida shartnoma asosida.
Ishlarni bajarish muddati – 2022 yil oxirigacha.
Tanlangan kim oshdi savdosining maksimal qiymati 42 128 000 so‘mni tashkil qiladi.
Shartnoma valyutasi – so‘mda.
Tanlovda xorijiy kompaniyalar ham, mahalliy ishlab chiqaruvchilar ham, yetkazib beruvchilar ham, shu jumladan tegishli yetkazib berish tajribasiga ega bo‘lgan va malaka tanlovidan muvaffaqiyatli o‘tgan kichik biznes korxonalari ham ishtirok etishlari mumkin.
Tanlovda ishtirok etish uchun arizalarni qabul qiluvchi, shuningdek malaka hujjatlari va elektron takliflarni qabul qiluvchi tanlov komissiyasining ishchi organi 100011, O‘zbekiston Respublikasi, Toshkent shahri, Shayxontohur tumani, Abdulla Qodiriy ko‘chasi, 78-uyda joylashgan «YUPM» MCHJ hisoblanadi. Murojaat uchun (71) 202-11-18 (1045).
https://etender.uzex.uz/lot/97688 elektron platformasi orqali dam olish va bayram kunlaridan tashqari har kuni 08-06-2022 yilgacha qabul qilinadi.
https://xarid.uzex.uz rasmiy platformasiga kirib, elektron hujjatlarni olishingiz kerak (arizaning namunaviy matni va tanlovning texnik qismiga havola uchun 22120012097688 eʼlon lotiga qarang).
Elektron takliflarni qabul qilishning oxirgi muddati – 08-06-2022, 09:38. Xarid komissiyasi Ishchi organi tomonidan qabul 100011, O‘zbekiston Respublikasi, Toshkent sh., Shayxontoxur tumani, Abdulla Qodiriy ko‘chasi 78, manzili bo‘yicha o‘tkaziladi. Ovozlarni tanlash elektron shaklda amalga oshiriladi.
https://etender.uzex.uz/lot/97688 havolasi orqali murojaat matni, shartnomani elektron hujjat ko‘rinishida hamda texnik topshiriqni yuklab olishingiz mumkin.

ОТБОР № 22120012097688
Услуга по профессиональной ароматизации помещений предназначена для создания позитивной атмосферы в помещениях путём аэрозольного, диффузионного и самостоятельного испарения/распыления парфюмерной смеси с использованием специального оборудования в ООО «ЕОПЦ».
Услуга по профессиональной ароматизации помещений должна:
— осуществляться с использованием исправного оборудования;
— осуществляться с использованием качественных ингредиентов.
Услуга по профессиональной ароматизации помещений также должна:
— включать в себя весь спектр работ, связанных с монтажом и наладкой/настройкой специального оборудования;
— включать в себя техническую поддержку по части оборудования (профилактические работы);
— включать в себя консультации по вопросам касательно оборудования и используемых парфюмерных ингредиентов.
Условия поставки – на основании договора в течение периода.
Срок выполнения работ – до конца 2022 года.
Максимальная стоимость предмета отборных торгов – 42 128 000 сумов.
Валюта договора – в сумах.
В отборе наилучшего предложения могут принимать участие как иностранные компании, так и отечественные производители и поставщики, в том числе предприятия малого бизнеса, имеющие соответствующий опыт поставки и успешно прошедшие квалификационный отбор.
Рабочим органом отборной комиссии, осуществляющим приём заявлений на участие в отборе, а также приём квалификационных документов и электронных предложений, является ООО «ЕОПЦ», расположенный по адресу: 100011, Республика Узбекистан, г.Ташкент, Шайхантахурский р-он, ул.Абдуллы Кадыри 78. Контакт (71) 202-11-18 (1045).
Приём заявлений на участие в отборе и приём электронных предложений осуществляется через электронную платформу https://etender.uzex.uz/lot/97688 ежедневно до 08-06-2022г., за исключением выходных и праздничных дней.
Для участия в отборе необходимо перейти на официальную платформу https://xarid.uzex.uz и приобрести электронную документацию (ссылку на примерный текст обращения и техническую часть отбора см. на лот 22120012097688 объявлением).
Последний срок приёма электронных предложений — 08-06-2022г. 09:38. Прием Рабочим органом закупочной комиссии производится по адресу: 100011, Республика Узбекистан, г.Ташкент, Шайхантахурский р-он, ул.Абдуллы Кадыри 78.
Отбор голосований пройдёт в электронном виде.
По ссылке https://etender.uzex.uz/lot/97688 можно скачать текст обращения, договор, в виде электронной документации, и техническое задание.