Uzum Marketda UZCARD kartalari bilan buyurtmalarni toʻlash endi 5% gacha keshbek bilan - UZCARD
UZCARD toʻlov tizimi kartalari egalari Uzum Market milliy marketpleysidan buyurtmalarni onlayn toʻlaganda 5% keshbek va Uzum Bank ilovasi orqali tarqatish punktlarida olishda buyurtmani toʻlaganda 2% keshbek oladilar.
Keshbek Uzum Bank ilovasidagi elektron hamyonga tushadi, uni har qanday xarid yoki pul oʻtkazmalariga sarflashingiz mumkin. Aksiya 2023-yil 7-dekabrdan 2024-yil 7-yanvargacha mamlakatning barcha banklarining UZCARD toʻlov kartalari egalari uchun amal qiladi.
— Uzum ekotizimi va UZCARD toʻlov tizimining qoʻshma loyihasi tufayli yangi yil arafasidagi xaridlar yanada qulay boʻladi, – dedi Uzum tijorat direktori Otabek Kurbanov. – Bunda, Uzum Bank ilovasidagi keshbek – bu har doim oʻz xohishingizga koʻra sarflashingiz mumkin boʻlgan haqiqiy puldir, masalan, Uzum Market yoki Uzum Tezkordagi kelgusi buyurtmalar uchun.
— Agar sizda hali UZCARD kartasi boʻlmasa, istalgan banklarning birida NFC qoʻllab-quvvatlaydigan yangi kontaktsiz UZCARD kartasini ochish vaqti keldi, chunki 2023-yil 1-noyabrdan 2024-yil 14-yanvargacha boʻlgan davrda yangi namunadagi UZCARD kartasini ochib, ushbu kartadan 200 ming soʻmdan ortiq miqdorda bir martalik toʻlovni amalga oshirib, foydalanuvchilar “Cheksiz NFC” aksiyasi doirasida BYD Song Plus elektromobili yoki issiq o’lkalarga sayohat yutib olish imkoniyatiga ega boʻladilar”, – deya ta’kidlab oʻtdi UZCARD Bosh direktori Olim Zakirov.
Uzum Bank va UZCARD toʻlov tizimi aksiyasi haqida batafsil ma’lumotni https://uzum.uz/promo/uzcard veb-saytida, shuningdek UZCARD foydalanuvchilarni qoʻllab-quvvatlash xizmatining 1257 telefon raqami orqali bilib olishingiz mumkin.

Оплата заказов с Uzum Market картами UZCARD теперь с кешбэком до 5%
Держатели карт платежной системы UZCARD получат кешбэк 5% при оплате заказов с национального маркетплейса Uzum Market онлайн и 2% – оплачивая заказ при получении в пунктах выдачи через приложение Uzum Bank.
Кешбэк придет на электронный кошелек в приложении Uzum Bank, потратить его можно на любые покупки или переводы. Акция действует с 7 декабря 2023 по 7 января 2024 года включительно для держателей платежных карт UZCARD всех банков страны.
— Благодаря совместному проекту экосистемы Uzum и платежной системы UZCARD покупки во время предновогодней распродажи становятся еще более выгодными, – отметил коммерческий директор Uzum Отабек Курбанов. — При этом кешбэк в приложении Uzum Bank  это всегда реальные деньги, которые можно потратить по своему усмотрению, например, на следующие заказы в Uzum Market или Uzum Tezkor.
— Если у вас еще нет карты UZCARD, самое время открыть новую бесконтактную карту UZCARD с поддержкой NFC в любом из доступных банков, ведь открыв карту нового образца в период с 1 ноября 2023 года по 14 января 2024 года и совершив с данной карты единоразовый платёж на сумму более 200 тысяч сумов, пользователи получают шанс выиграть электромобиль BYD Song Plus или путешествие в жаркие страны в рамках акции “NFC без границ”– отметил Генеральный директор UZCARD Олим Закиров.
Подробности об акции Uzum Bank и платежной системы UZCARD можно узнать на сайте, а также по телефону Службы поддержки пользователей UZCARD 1257.