31 mart 2022 yil «Paysend ilovasi orqali O‘zbekistondan UZCARD kartalaridan xalqaro o‘tkazmalar» aktsiyasi g‘oliblarini taqdirlash marosimi bo‘lib o‘tdi. Sovrinlarning omadli g‘oliblari 92 ishtirokchidan iborat bo‘lib, ularning orasidan to‘rt nafari iPhone 13 smartfoniga ega bo‘ldilar.
2021 yil 22 dekabr kunidan UZCARD va Paysend xalqaro pul o‘tkazmalari platformasi o‘rtasidagi hamkorlik doirasida, ATB «Universal bank» va PLUM TECHNOLOGIES texnik integratori ko‘magida 3 oy davom etgan «Paysend orqali UZCARD kartalaridan xalqaro pul o‘tkazmalarini amalga oshir» aktsiyasi boshlangan edi. UZCARD foydalanuvchilari bo‘lgan ishtirokchilar qimmatbaho sovg‘alar yutib olish imkoniyatiga ega bo‘lishdi.
Aktsiyaning maqsadi xalqaro pul o‘tkazmalari ilovasi Paysendni UZCARD kartalari egalari orasida ommalashtirish bo‘lib, ular UZCARD kartalaridan dunyoning 100 dan ortiq mamlakatlariga onlayn o‘tkazmalarni amalga oshirish uchun noyob imkoniyatga ega bo‘lishdi. Shu bilan birga, boshqa mamlakatlardagi Paysend foydalanuvchilari ham o‘z pul o‘tkazmalarini O‘zbekistonga barcha turdagi UZCARD kartalariga, shu jumladan kobeydj kartalarga ham bemalol yuborishlari mumkinligini eslatib o‘tamiz.
Tadbirda quyidagi oddiy shartlarni bajargan 15 000 dan ortiq o‘zbekistonliklar ishtirok etdi: 2022 yil 22 martgacha Paysend ilovasi orqali, kamida 100 000 so‘m miqdorida pul o‘tkazmasini chet elga yuborish.
Sovrinli o‘yinlar uch bosqichda bo‘lib o‘tdi, ularning har birida g‘oliblar va sovrindorlar tasodifiy sonlar generatori yordamida, hamkorlar va ularning vakillari ishtirokida aniqlandi. Aktsiya natijalariga ko‘ra, o‘tkazilgan mablag‘larning umumiy miqdori bo‘yicha yetakchilarga aylangan barcha ishtirokchilar orasida Grand Final g‘oliblari aniqlandi.
UZCARD jamoasi g‘oliblarni tabriklaydi va aktsiyaning barcha ishtirokchilariga, hamda hamkorlarga minnatdorchilik bildiradi.
Sizga omad tilab qolamiz va tez orada bo‘lib o‘tadigan yangi aktsiyalarda ishtirok etishni taklif qilamiz. Yangiliklarni kompaniyaning rasmiy saytida va ijtimoiy tarmoqlardagi sahifalarimizda kuzatib boring!

Results of the «Transfer with UZCARD Abroad via Paysend» Campaign Announced - UZCARD
On March 31, 2022, the award ceremony for the winners of the “International Transfers with UZCARD Cards from Uzbekistan via the Paysend App” campaign took place. A total of 92 participants won prizes, including four lucky winners of iPhone 13 smartphones.
The campaign “Transfer with UZCARD Abroad via Paysend” started on December 22, 2021, as part of the collaboration between UZCARD and the international money transfer platform Paysend, supported by Universal Bank and technical integrator PLUM TECHNOLOGIES. The campaign lasted for three months, giving UZCARD users the chance to win valuable prizes.
The campaign aimed to popularize the Paysend international money transfer app among UZCARD cardholders, offering them a unique opportunity to make online transfers from their UZCARDs to over 100 countries worldwide. It is also worth noting that Paysend customers in other countries can easily send their money transfers to Uzbekistan to all types of UZCARD cards, including co-branded cards.
Over 15,000 Uzbeks participated in the event by meeting simple conditions: sending an international money transfer of at least 100,000 soum via the Paysend app by March 22, 2022.
The prize draw was conducted in three stages, with winners and runners-up selected monthly using a random number generator in the presence of partners and their representatives. The Grand Finale winners, who led in the total amount of transferred funds, were determined among all participants of the draw.
The UZCARD team congratulates the winners and thanks everyone who participated in this grand campaign, as well as its esteemed partners.
We wish you luck and invite you to participate in the upcoming UZCARD campaigns, which will be held very soon—stay tuned for news on the company’s official website and our social media pages!