UZCARD ochiq xarid tizimi toʻgʻrisida e’lon qiladi - UZCARD
Kompaniyaning oʻz faoliyatini qanday amalga oshirishi, uning ichki jarayonlari qanday tashkil etilganligi ijobiy natijalarga erishish, yangi va eng yangi mahsulotlarni takomillashtirish va bozorga chiqarish uchun muhim ahamiyatga ega.
Hozirgi vaqtda kompaniyaning farovonligi va muvaffaqiyati, uning qoʻshimcha raqobatbardosh ustunligi bevosita xarid qilish faoliyati samaradorligi va uni tashkil etish strategiyasiga bogʻliq.
Xaridni shakllantirish va kuzatib borish jarayonini rejalashtirish, tashkil etish boʻyicha eskirgan yondashuvlar – bularning barchasi rivojlanishni sekinlashtiradi xolos.
UZCARD faoliyati va kompaniyaning oʻz sheriklari bilan oʻzaro munosabatlari har doim ishonchlilik, shaffoflik, ochiqlik va maksimal samaradorlik tamoyillariga asoslanadi. Mulkchilik shaklini oʻzgartirib va ichki islohotlarni amalga oshirib, kompaniya Oʻzbekiston Respublika tovar-xom ashyo birjasining maxsus axborot portali orqali elektron savdolar yoʻli bilan davlat xaridlarini oʻtkazish amaliyotidan chetga chiqdi.
Bugungi kunda xalqaro standartlar va ilgʻor tajribalarga javob beradigan xarid qilish ishlarini amalga oshirish tartib-tamoillariga rioya qilgan holda, UZCARD tanlab olish jarayonini nafaqat narxga bogʻliq holda qurmoqda. Kerakli tovarlar va xizmatlar e’lon qilingan sifatga mos kelishi, kutilgan hajmda va belgilangan muddatlarda yetkazib berilishi, yetkazib beruvchilar bilan munosabatlar esa uzoq muddatli hamkorlik, oʻzaro sodiqlik va ishonchni oʻrnatish asosida haqiqiy sheriklik tamoyili asosida qurilishi muhimdir.
Joriy ehtiyojlarga qarab kerakli tovar va xizmatlarning yetkazib beruvchisini tanlash erkinligi kompaniyaga bugungi kunda qarorlarni tezkor qabul qilish va bozor oʻzgarishlariga moslashuvchan javob berish imkonini beradi. UZCARD barcha qoidalarga va oʻz zimmasiga olgan majburiyatlarga qat’iy rioya qilib, yetkazib beruvchilarga oʻz vaqtida hisob-kitob qilishni kafolatlaydi. Kompaniya muhim qarorlar qabul qiladimi yoki kundalik vazifalarni bajaradimi, barcha masalalarda u har doim ochiq, halol va doimiy halollik bilan ishlashga intiladi.
UZCARD kompaniyasi yangi yetkazib beruvchilar bilan hamkorlik qilish oʻzaro foyda keltirishiga va belgilangan maqsadlarga erishishga yordam berishiga ishonchi komil.
Barcha dolzarb xarid qilish tadbirlarini Хaridlar to‘g‘risida e’lonlar sahifasida topishingiz mumkin

UZCARD объявляет об открытой системе закупок - UZCARD
То, как компания осуществляет свою деятельность, как устроены ее внутренние процессы, имеет принципиальное значение для достижения положительных результатов, совершенствования и вывода на рынок новой и новейшей продукции.
В настоящее время благополучие и успех компании, ее дополнительное конкурентное преимущество напрямую зависят от эффективности закупочной деятельности и стратегии ее построения.
Устаревшие подходы к планированию, организации процесса формирования и отслеживания закупки – все это только тормозит развитие.
Деятельность UZCARD и взаимоотношения компании со своими партнёрами всегда строятся на принципах надежности, прозрачности, открытости и максимальной эффективности. Поменяв форму собственности и проведя внутреннюю реструктуризацию, компания отошла от практики проведения государственных закупок, посредством электронных торгов через специальный информационный портал Узбекской Республиканской товарно-сырьевой биржи.
Сегодня, следуя процедурам проведения закупочных работ, отвечающим международным стандартам и передовому опыту, UZCARD строит процесс отбора зависимым не только от цены. Важно, чтобы необходимые товары и услуги соответствовали заявленному качеству, поставлялись в желаемом объеме и в установленные сроки. А отношения с поставщиками строились по принципу реального партнерства, на основе установления долговременных отношений, взаимной лояльности и доверия.
Свобода выбирать поставщика необходимых товаров и услуг, в зависимости от текущих потребностей, позволяет компании сегодня быстро принимать решения и гибко реагировать на изменения рынка.  UZCARD строго соблюдает все правила и принятые на себя обязательства, гарантируя поставщикам своевременный расчет. Во всех вопросах, принимает ли компания важные решения, или выполняет повседневные обязанности, она всегда стремится работать открыто, честно и с неизменной добросовестностью.
Компания UZCARD уверена, что сотрудничество с новыми поставщиками принесет взаимную выгоду и поможет достичь поставленных целей.