«YUPM» MCHJ (UZCARD) MQIM SIga servis xizmati ko‘rsatish uchun eng yaxshi taklifni tanlash bo‘yicha tanlov e’lon qiladi. - UZCARD
«YUPM» MCHJ (UZCARD) MQIM SIga servis xizmati ko‘rsatish uchun eng yaxshi taklifni tanlash bo‘yicha tanlov e’lon qiladi.
Muhandislik infratuzilmasi Ma’lumotlarni qayta ishlash markazining (keyingi o‘rinlarda MQIM) asosiy tarkibiy qismi bo‘lib, butun apparat-dasturiy majmuaning ishonchliligi va buzilishlarga chidamliligini fundamental tarzda belgilaydi. Ushbu talab «YUPM» MCHJ Ma’lumotlarni qayta ishlash markazi muhandislik tizimlariga servis xizmati ko‘rsatish reglamentiga qo‘yiladigan me’yoriy talablarni o‘z ichiga oladi.
Yetkazib berish shartlari – davr mobaynida shartnoma asosida.
Ishni bajarish muddati 365 kun.
Auktsion savdolarning maksimal qiymati 375 000 000 so‘mni tashkil qiladi.
Shartnoma valyutasi so‘mda.
Tanlovda xorijiy kompaniyalar ham, mahalliy ishlab chiqaruvchilar va yetkazib beruvchilar, jumladan, tegishli ta’minot tajribasiga ega va malakaviy tanlovdan muvaffaqiyatli o‘tgan kichik biznes subyektlari ham ishtirok etishlari mumkin.
Tanlovda ishtirok etish uchun arizalarni qabul qiluvchi, shuningdek malakaviy hujjatlar va elektron takliflarni qabul qiluvchi tanlov komissiyasining ishchi organi 100011, O‘zbekiston Respublikasi, Toshkent sh., Shayxontohur tumani, Abdulla ko‘chasi Qodiriy 78 manzilda joylashgan “YUPM” MChJ hisoblanadi. Murojat uchun: Xaitaliyeva Nargiza (71) 202-11-18.
Arizalarni qabul qilish https://etender.uzex.uz/lot/46515 elektron platformasi orqali dam olish va bayram kunlaridan tashqari, 10.03.2022-yilgacha har kuni soat 9:00 dan 18:00 gacha qabul qilinadi.
Tanlovda ishtirok etish uchun https://xarid.uzex.uz rasmiy platformasiga kirib , elektron hujjatlarni olishingiz qilishingiz kerak (tanlovning namunaviy matni va tanlovning texnik qismiga havola uchun 46515-lotga qarang).
Elektron takliflarni qabul qilishning oxirgi muddati 10.03.2022 mahalliy vaqt bilan 16:00 gacha. Tanlov komissiyasining Ishchi organi tomonidan qabul , O‘zbekiston Respublikasi, Toshkent sh., Shayxontohur tumani, Abdulla ko‘chasi Qodiriy 78 manzili bo‘yicha amalga oshiriladi.

UZCARD announces the selection on DPC: «On selection of the best offer for service maintenance of AI DPC of «CRPC» LLC». - UZCARD
UZCARD announces the selection on DPC: «On selection of the best offer for service maintenance of AI DPC of «CRPC» LLC».
Engineering infrastructure is a basic component of the Data Processing Center (hereinafter referred to as DPC), which fundamentally determines the reliability and fault tolerance of the entire hardware and software complex. This requirement contains normative requirements to the service maintenance regulations for the engineering systems of the Data Processing Center of CRPC LLC.
Delivery terms – on the basis of the contract during the period.
The deadline for completing the work is 365 days.
The maximum value of selected bids is 375,000,000 soums.
The currency of the contract is in soums.
Both foreign companies and domestic manufacturers and suppliers, including small business enterprises, with relevant supply experience and having successfully passed the qualification selection, may participate in the selection of the best offer.
The working body of the selection committee, which accepts applications for participation in the selection, as well as the receipt of qualification documents and electronic proposals, is “CRPC” LLC, located at the address: Full name: Khaitalieva Nargiza Burkhanovna. Address: 100011, Republic of Uzbekistan, Tashkent city, Shaykhontokhur distr., Abdulla Kodiriy str. 78.
Acceptance of applications for participation in the selection and acceptance of electronic proposals is carried out through the electronic platform https://etender.uzex.uz/lot/46515 daily from 9:00 to 18:00 until 10.03.2022, except for weekends and holidays.
In order to participate in the selection, it is necessary to go to the official platform https://xarid.uzex.uz and purchase electronic documentation (see the link to the sample text of the appeal and the technical part of the selection on lot 46515 announcement).
The last date for acceptance of electronic proposals is 10.03.2022 till 16:00 local time. Acceptance by the Working Body of the Tender Commission shall be made at the address: 78 Abdulla Kadiri St., Shaykhantakhur district, Tashkent, Republic of Uzbekistan, 100011.
Vote selection will take place at 4:00 p.m. on 11.03.2022, electronically.
At the link https://etender.uzex.uz/lot/46515 you can download the text of the appeal, contract, electronic documentation and terms of reference.