UZCARD «Tashkiliy tuzilmani optimallashtirish, baholash tizimini shakllantirish va joriy etish, samaradorlikning asosiy koʻrsatkichlari (KPI) va yutuqlarni baholash tizimini ishlab chiqish va joriy etish» loyihasi boʻyicha yetkazib beruvchini tanlash boʻyicha tender eʻlon qiladi - UZCARD
UZCARD «Tashkiliy tuzilmani optimallashtirish, baholash tizimini shakllantirish va joriy etish, samaradorlikning asosiy koʻrsatkichlari (KPI) va yutuqlarni baholash tizimini ishlab chiqish va joriy etish» loyihasi boʻyicha yetkazib beruvchini tanlash boʻyicha tender eʻlon qiladi
Tender bosqichlari:
1. Funksional texnik talablar buyurtmachi tomonidan tayyorlanadi. Tender ishtirokchisiga tender hujjatlarining bir qismi sifatida taqdim etiladi – 02.02.2024-yilgacha.
2. Potensial yetkazib beruvchi 02.09.2024-yilgacha (shu kuni ham) tender hujjatlari paketini tayyorlaydi.
3. Ishtirokchilarning qisqacha roʻyxatini tahlil qilish va shakllantirish (15.02.2024-yilgacha).
4. Yakuniy narxlar soʻrovi (02.19.2024-yilgacha).
5. Tender natijalarini tasdiqlash va shartnomani imzolash taxminan 20.03.2024-yilgacha.
Hisob-kitob valyutasi:
– mahalliy hamkorlar uchun – soʻm;
– xorijiy hamkorlar uchun – AQSh dollari.
Toʻlov tartibi: ishni tugatganligi toʻgʻrisidagi akt imzolangandan keyin 45 (qirq besh) kun ichida 100% toʻlov.

UZCARD объявляет тендер по выбору поставщика по проекту «Оптимизация организационной структуры, формирование и внедрение системы грейдинга, разработка и внедрение ключевых показателей эффективности (КПЭ) и системы оценки достижений»
1. Функциональные технические требования подготавливает заказчик. Предоставляется участнику тендера в рамках тендерной документации – 02/02/2024 г.
2. Потенциальный поставщик подготавливает пакет тендерной документации в срок до 09/02/2024 (включительно).
3. Анализ и формирование короткого списка участников (до 15/02/2024 г.).
4. Запрос финальных цен (до 19/02/2024 г.).
5. Утверждение результатов тендера и подписание контракта ориентировочно до 20/03/2024 г.
Порядок расчетов: 100% постоплата в течение 45 (сорока пяти) дней после подписания акта выполненных работ.
Лавренко Виктория — Департамент Закупа.
Тендерная документация принимается до 15:00ч. (время Ташкентское) 09 февраля 2024 года, в электронном виде, на почту viktoriya.lavrenko@uzcard.uz. До 06.02.2024 потенциальный поставщик должен направить на вышеуказанный e-mail заявку на участие в данном тендере (свободная форма).