UZCARD event-kompaniyalar o‘rtasida tanlovni yakunladi - UZCARD
UZCARD Yangi yil bayramona korporativ oqshomini tashkil etish va o‘tkazish bo‘yicha xizmatlar ko‘rsatuvchi event-kompaniyalar o‘rtasida tanlov yakunlangani haqida e’lon qiladi.
Tanlov natijalariga ko‘ra, berilgan tijorat takliflar va o‘tkazilgan yig‘ilishlar asosida ijrochi aniqlandi. Asosiy baholash mezonlari sifatida quyidagilar belgilangan edi: ijodkorlik, texnik topshiriqlarga muvofiqlik, hujjatlarning to‘liq to‘plami mavjudligi, oldingi ishlar portfoliosini taqdim etish.
Tanlovda ishtirok etgan barcha kompaniyalarga qiziqish bildirganliklari va tijorat takliflarini taqdim etganliklari uchun minnatdorchilik bildiramiz!

UZCARD подвел итоги конкурса среди event-компаний
UZCARD объявляет о завершении конкурса среди event-компаний на оказание услуг по организации и проведению праздничного новогоднего корпоративного вечера.
По итогам конкурсного отбора, на основе предоставленных коммерческих предложений и проведенных встреч, был определен исполнитель. Основными критериями оценки были установлены: креативность, соответствие техническому заданию, наличие полного пакета документов, предоставление портфолио предыдущих работ.
Благодарим все компании, принявшие участие в конкурсном отборе за проявленный интерес и предоставленные коммерческие предложения!