UZCARD «ONIXni ovlang» mega aksiyasi gʻoliblarini taqdirlash marosimini oʻtkazdi - UZCARD
16 avgust kuni «Hyatt Regency Tashkent» mehmonxonasida UZCARD «ONIXni ovlang» mega aksiyasi gʻoliblarini tantanali taqdirlash marosimi boʻlib oʻtdi.
Taqdirlash marosimi doirasida qimmatbaho sovrinlar topshirildi, 18 ta «Samsung Galaxy» flagman smartfoni va uchta «Chevrolet Onix» rusumli avtomobil oʻzlarining baxtli egalarini topdi. Gʻoliblarni oʻylagan holda, UZCARD jismoniy shaxslardan olinadigan daromad soligʻini toʻlash boʻyicha barcha majburiyatlarni oʻz zimmasiga oldi.
Tadbirda kompaniyaning hamkor banklari, toʻlov tashkilotlari va ommaviy axborot vositalari vakillari ishtirok etdi. Ular aksiya natijalari bilan tanishtirildi va kompaniyaning barcha soʻnggi yangiliklari yoritildi.
Eslatib oʻtamiz, ushbu aksiya UZCARD kartalaridan onlayn toʻlovlarni ragʻbatlantirish, onlayn toʻlovlar sonini koʻpaytirish, foydalanuvchilarning banklar va toʻlov ilovalariga, UZCARD toʻlov tizimiga sodiqligini oshirish, shuningdek onlayn toʻlovlar foydasiga odamlarning odatlarini oʻzgartirish maqsadida 2023 yilning 1 mayidan 31 iyuligacha boʻlib oʻtdi.
Aksiya doirasida qimmatbaho sovrinlar oʻynalishining jami uch bosqichi oʻtkazildi. Oʻyin oʻtkazilishining shaffofligi uchun kuzatuv komissiyasi tarkibiga mustaqil ekspertlar – tadbir mehmonlari ham taklif qilindi. Oʻyinning har bir bosqichi Instagram ijtimoiy tarmogʻida, shuningdek kompaniyaning veb-saytida jonli efirda namoyish etildi.
«ONIXni ovlang» aksiyasining amal qilish muddati davomida unda 24 milliondan ortiq imkoniyat ishtirok etdi.
UZCARD gʻoliblarni tabriklaydi, barcha ishtirokchilar va karta egalariga ishonch, sadoqat va koʻp yillik hamkorlik uchun minnatdorchilik bildiradi! Biz bilan qoling va yangi aksiyalarimizda ishtirok eting.

UZCARD провел церемонию награждения победителей мега акции «Охота на ONIX» - UZCARD
16 августа в отеле «Hyatt Regency Tashkent» состоялась торжественная церемония награждения победителей мега акции от UZCARD «Охота на ONIX».
В рамках церемонии награждения были вручены 18 флагманских смартфонов «Samsung Galaxy» и три автомобиля марки «Chevrolet Onix». Заботясь о победителях, UZCARD взял на себя все обязательства по оплате налога на доход физических лиц.
На мероприятии присутствовали банки-партнеры компании, представители платежных организаций и СМИ. Их познакомили с результатами акции и осветили все последние новости компании.
Напомним, данная акция проходила с 1 мая по 31 июля 2023 года с целью стимулирования онлайн платежей с карт UZCARD, повышения количества онлайн оплат, повышения лояльности пользователей к банкам и платежным приложениям, к платежной системе UZCARD, а также с целью изменения привычек людей в пользу онлайн платежей.
Всего в рамках акции было проведено три этапа розыгрыша ценных призов. Для прозрачности и честности проведения розыгрыша в состав наблюдательной комиссии приглашались также независимые эксперты-гости мероприятия. Прямая трансляция каждого этапа розыгрыша велась в прямом эфире в социальной сети Instagram, а также на сайте компании.
Всего за период действия акции «Охота на ONIX», в ней приняли участие более 24 млн.шансов.
UZCARD поздравляет победителей, благодарит всех участников и держателей карт за доверие, лояльность и долгие годы сотрудничества! Оставайтесь с нами и принимайте участие в наших новых акциях.