2024-yilning 16-yanvarida Riviera savdo markazida 2023-yil 1-noyabrdan boshlangan UZCARDdan “Cheksiz NFC” aksiyasi doirasida qimmatbaho sovg‘alar o‘yini bo‘lib o‘tdi.
Tadbir ishtirokchilari, xaridorlar, tadbir mehmonlari va maxsus komissiya ishtirokida qimmatbaho sovg‘alar – Tailand, BAA va Shri-Lankaga ikki kishilik uchta sayohat chiptalari, shuningdek, “BYD Song Plus Champion Edition” super sovrini o‘ynaldi.
Ushbu aksiya NFC 5614**** qo‘llab-quvvatlanadigan yangi UZCARD kartalari, shuningdek, 2023-yil 1-noyabrdan 2024-yil 14-yanvargacha chiqarilgan barcha kobeyjing UZCARD 6262***, 5440*** kartalari egalari uchun o‘tkazildi.
Aksiya doirasida ochilgan 222 mingdan ortiq kartalar ishtirok etdi, ularning egalari oddiy shartlarni bajardilar: terminallar orqali tovarlar va xizmatlar uchun kamida bitta toʻlovni amalga oshirganlar (shu jumladan onlayn toʻlovlar), yoki bankomatda kamida 200 000 soʻm miqdorida pul oʻtkazganlar va naqd pul yechib olganlar.
G‘oliblar lototron barabanidan raqamlangan to‘plarni ketma-ket tanlash va noyob 16 xonali sovrinli karta raqamini tuzish yo‘li bilan aniqlandi. Aksiya Instagram ijtimoiy tarmogʻidagi UZCARD sahifasida: www.instagram.com/uzcard.uz va promo.uzcard.uz saytida jonli efirda boʻlib oʻtdi.
Quyidagi karta egalari sovrin gʻoliblari boʻldilari:
Karta raqami Sovrin
5614********3836 Ikki kishi uchun Pxuket (Tailand)ga chipta
6262********5459 Ikki kishi uchun Dubay (BAA)ga chipta
6262********8369 Ikki kishi uchun Galle (Shri Lanka)ga chipta
5440********6874 BYD Song Plus Champion Edition
Barcha gʻoliblar va aksiya ishtirokchilari diqqatiga! Agar sizga qo‘ng‘iroq qilib, o‘zlarini UZCARD xodimlarimiz deb tanishtirib, har qanday to‘lovni amalga oshirishni talab qilishsa, demak, firibgarlar siz bilan bog‘langan. Kompaniya telefon orqali ishtirokchilardan shaxsiy ma’lumotlarni soʻramaydi, toʻlov talab qilmaydi va hech qanday yigʻim olinmaydi!
UZCARD barcha g‘oliblarni tabriklaydi, ishtirokchilar va karta egalariga ishonch va ko‘p yillik hamkorlik uchun minnatdorchilik bildiradi! Biz bilan qoling va yangi aksiyalarimizda ishtirok eting.
Barcha qoʻshimcha maʼlumotlarni UZCARD veb-saytida promo.uzcard.uz havolasi orqali yoki Call-markazning 1257 qisqa raqamiga qoʻngʻiroq qilib olishingiz mumkin.

UZCARD разыграл BYD Song Plus Champion Edition в рамках акции «NFC без границ» - UZCARD
16 января 2024 года в торговом центре Riviera состоялся розыгрыш ценных призов в рамках акции от UZCARD «NFC без границ», стартовавшей 1-го ноября 2023 года.
В присутствии участников акции, покупателей, гостей мероприятия, специальной комиссии были разыграны ценные призы – три путевки на двоих в Таиланд, ОАЭ и Шри-Ланку, а также суперприз – BYD Song Plus Champion Edition.
Данная акция была проведена для владельцев новых карт UZCARD с поддержкой NFC 5614****, а также всех кобейджинговых карт UZCARD 6262***, 5440***, выпущенных в период с 1 ноября 2023 года по 14 января 2024 года.
В розыгрыше приняли участие более 222 тысяч открытых в рамках акции карт, обладатели которых выполнили простые условия: произвели как минимум один платеж товаров и услуг посредством терминалов (включая онлайн платежи), перевели средства, либо произвели операции по снятию наличных денежных средств и платежи в банкомате на сумму не менее 200 000 сум.
Победители были определены путем последовательного отбора из лототрона шаров с цифрами и составления призового уникального 16-значного номера карты. Розыгрыш прошел в прямом эфире на странице UZCARD в социальной сети Instagram: www.instagram.com/uzcard.uz и на сайте promo.uzcard.uz.
Счастливыми обладателями призов стали следующие карты:
Номер карты Приз
5614********3836 Туристическая путевка на двоих в Пхукет (Таиланд)
6262********5459 Туристическая путевка на двоих в Дубай (ОАЭ)
6262********8369 Туристическая путевка на двоих в Галле (Шри-Ланка)
5440********6874 BYD Song Plus Champion Edition
Вниманию всех победителей и участников акции! Если Вам позвонили, представились сотрудниками UZCARD и потребовали произвести какую-либо оплату, это значит, что на связи с вами мошенники. Компания не запрашивает личные данные участников по телефону, не просит произвести выплат и не взимает никаких сборов!
UZCARD поздравляет всех победителей, благодарит участников и держателей карт за доверие и долгие годы сотрудничества! Оставайтесь с нами и принимайте участие в наших новых акциях.
Получить всю дополнительную информацию можно на сайте UZCARD, пройдя по ссылке promo.uzcard.uz или по короткому номеру Call-центра 1257.