UZCARDdan virtual karta bilan maksimal imtiyozlar - UZCARD
Hurmatli mijozlar, foydalanuvchilar va hamkorlar! Sizga yangi mahsulotimiz – UZCARD virtual kartalarining sotuvga chiqarilishi haqida maʻlum qilishdan mamnunmiz.
Siz ushbu kartalarning barcha afzalliklariga albatta munosib baho berasiz! Birinchidan, bu qulay. Virtual kartani bankka bormasdan ochishingiz mumkin, bu vaqtni sezilarli darajada tejaydi va toʻlov masalalarini tezda hal qilish imkonini beradi. Sizga kerak boʻlgan yagona narsa – Internetga ulanish va bir necha daqiqa vaqtingiz. Elektron karta orqali hatto NFC funksiyali terminallarda ham gadjetdan bevosita 50 000 soʻm limiti doirasida toʻlash mumkin.
Ikkinchidan, bu foydali. Virtual kartalar tekin va bepul texnik xizmat koʻrsatish bilan chiqariladi. Va eng aniq afzalligi shundaki, mijoz uni yoʻqotib qoʻymaydi.
Uchinchidan, bu xavfsiz. Kartalar orqali onlayn platformalarda tovar va xizmatlarni xarid qilish uchun qulay toʻlovlarni amalga oshirish, bank kartasi rekvizitlarini talab qiluvchi pullik xizmatlarga obuna boʻlish uchun toʻlovlarni amalga oshirish, konvertatsiya va pul oʻtkazmalarini amalga oshirish va boshqa koʻp narsalarni amalga oshirish mumkin. Foydalanuvchilar uchun kartaning asosiy ma’lumotlarini onlayn koʻrsatmaslik uchun bunday mahsulotga ega boʻlish qulay.
Xavfsizlik jihatidan yana bir oʻziga xos xususiyat – cheklangan amal qilish muddati. Oʻrtacha, elektron kartalar bir yilga beriladi. Virtual tranzaksiyalarni amalga oshirishning ishonchliligini taʻminlash maqsadida bir necha nozik jihatlar ham mavjud. Siz bir vaqtning oʻzida foydalanuvchi tomonidan belgilangan miqdordan koʻp miqdordagi summani yechib ololmaslik uchun banklar tomonidan yechib olishga cheklov oʻrnatilishi mumkin.
Virtual kartalarning barcha boshqa funksiyalari saqlanib qoladi: siz toʻlaysiz, pul oʻtkazmalarini amalga oshirasiz va pul qabul qilasiz. Bundan tashqari, ular boʻyicha ma’lumotlar moliyaviy operatsiyalarni amalga oshirishga imkon beruvchi rekvizitlarning toʻliq toʻplami mavjud boʻladi: raqam, amal qilish muddati, foydalanuvchi nomi.
Bugungi kunda “Mikrokreditbank” ATBning “Mavrid” mobil ilovasida yoki “Universal bank” ATB virtual kartasini ochib, “Plum” ilovasida virtual UZCARD kartasini ochishingiz mumkin. Ilovani yuklab olishingiz va roʻyxatdan oʻtishingiz kerak. Karta yaratish bir necha daqiqa vaqt oladi va siz uni darhol ishlatishni boshlashingiz mumkin.
Bugungi kunda bunday kartalarga talab ortib borayotgani yaqqol koʻrinib turibdi va hatto chekka hududlardagi fuqarolar uchun ham moliyaviy xizmatlardan foydalanish imkoniyati mana shunday kartalar yordamida oshiriladi. Mahsulot emitent-banklarga bank hali mavjud boʻlmagan hududlarda yangi foydalanuvchilarni jalb qilish imkonini beradi, shuningdek, pul oʻtkazmalari va toʻlovlardan komissiya daromadlarini oshiradi.
UZCARD Respublikaning barcha banklarining mobil ilovalarida virtual kartalarni ochish imkoniyatini taqdim etishni rejalashtirmoqda. Mamlakatning istalgan nuqtasida har bir mijoz uchun qulaylik yaratish va moliyaviy xizmatlardan foydalanish imkoniyatlarini kengaytirish maqsadida UZCARD mamlakatimizning bir qator yirik banklari bilan shartnomalar imzolagan. UZCARD yaqin kunlarda ushbu xizmatga qoʻshilgan hamkor banklarni eʼlon qiladi.

Максимум преимуществ с виртуальной картой от UZCARD - UZCARD
Уважаемые клиенты, пользователи и партнеры! Мы рады сообщить Вам о запуске нашего нового продукта – виртуальных карт UZCARD.
Вы точно оцените весь арсенал преимуществ этих карт! Во-первых – это удобно. Вы можете открыть виртуальную карту без посещения банка, что существенно экономит время и позволяет быстрее начать решать вопросы с оплатами. Потребуется лишь подключение к Интернету и пара минут вашего времени. А расплачиваться электронной картой возможно даже в терминалах с функцией NFC сразу с гаджета в рамках лимита в 50 000 сум.
Во-вторых – это выгодно. Виртуальные карты выпускаются бесплатно и с бесплатным обслуживанием. И самое очевидное преимущество – клиент не может ее потерять.
В-третьих – это безопасно. Картами легко рассчитываться за приобретение товаров и услуг на сетевых площадках, оплачивать подписки на платных сервисах, которые обязательно запрашивают реквизиты банковской карты, осуществлять конвертацию и денежные переводы и многое другое. Пользователям удобно иметь такой продукт, чтобы не указывать данные основной карты в сети.
Еще одна особенность, обусловленная именно позицией безопасности – ограниченный срок действия. В среднем электронные карты выпускают на год. Есть еще нюансы, для надежности проведения виртуальных операций, банками также могут быть предусмотрены лимиты списания, когда разово можно списать не больше установленной пользователем суммы.
Все остальные функции виртуальных карт сохраняются: вы платите, делаете переводы, получаете денежные средства. Тем более, что данные на них содержат весь набор платежных реквизитов, позволяющих проводить финансовые транзакции: номер, срок действия, имя пользователя.
Открыть виртуальную карту UZCARD сегодня можно в мобильном приложении “Mavrid” АКБ “Микрокредитбанк”, либо в приложении Plum, открыв виртуальную карту АКБ «Universal Bank». Вам необходимо скачать приложение и зарегистрироваться. Всего пара минут уйдет на то, чтобы создать карту и можно сразу начать пользоваться ею.
Рост спроса на такие карты сегодня очевиден и повышает доступность финансовых услуг для граждан даже отдаленных регионов. Банкам-эмитентам продукт позволит привлечь новых пользователей в тех регионах, где банк еще не представлен, а также увеличить комиссионные доходы от переводов и платежей.
В планах UZCARD – обеспечить возможность открытия виртуальных карт в мобильных приложениях всех банков Республики. В целях обеспечения удобств, расширения доступности финансовых услуг для каждого клиента в любой точке страны, UZCARD уже заключил соглашения с рядом крупных банков страны. О банках-партнерах, присоединившихся к услуге, UZCARD анонсирует в самое ближайшее время.