UZCARD «Cheksiz NFC» aksiyasi g‘olibiga BYD Song Plus Champion Edition kalitlarini sovg‘a qildi
2024-yil 23-yanvar kuni 2023-yil 1-noyabrdan 2024-yil 14-yanvargacha davom etgan UZCARD “Cheksiz NFC” aksiyasining baxtli g‘oliblari o‘z sovg‘alarini oldilar.
Taqdirlash marosimi doirasida Tailand, BAA va Shri-Lankaga ikki kishilik uchta sayohat, shuningdek, super sovrin – BYD Song Plus Champion Edition topshirildi. Elektromobil g‘olibi taqdirlash marosimidan so‘ng darhol mashinada oilasi bilan jo‘nab ketdi. An’anaga koʻra, UZCARD shaxsiy daromad soligʻini toʻlash boʻyicha barcha majburiyatlarni oʻz zimmasiga oldi.
“Cheksiz NFC” aksiyasi davrida chiqarilgan va zarur shartlarga javob beradigan jami 222 mingdan ortiq kartalar ishtirok etdi. 2024-yil 16-yanvar kuni Riviera savdo markazida qimmatbaho sovg‘alar o‘yini bo‘lib o‘tdi. Tadbirning shaffofligi va haqqoniyligini ta’minlash maqsadida aksiyada ishtirokchilar, xaridorlar, mehmonlar, maxsus komissiya vakillari ishtirok etdilar va jonli efir ham tashkil etildi. Aksiya Instagram ijtimoiy tarmog‘idagi www.instagram.com/uzcard.uz UZCARD sahifasida, shuningdek promo.uzcard.uz aksiya veb-saytida jonli efirda namoyish etildi.
«Gʻalaba qilganimga chindan ishongim kelmayapti, ochigʻi nima boʻlganini haligacha tushunmayapman. Bularning barchasiga men UZCARD ofisiga kelib, kompaniya vakillari bilan uchrashganimdagina ishondim. Men aksiya haqida eshitgandim, unda yangi ish haqi kartam bilan qatnashdim va mashina yutib oldim. Orzularim ushaldi va bugun rafiqam va farzandim bilan yangi elektromobilimizda uyga qaytamiz”, — dedi g‘olib Doniyor Rasulov.
“Menga qoʻngʻiroq qilib, gʻalaba haqida aytishganda, ishonmadim! – tan oladi Svetlana Shaxnazaryan. Aksiya va sovrin – Tailandga ikki kishilik sayohat paketini yutib olish men uchun kutilmagan voqea bo‘ldi. Qulay moliyaviy mahsulotlar va yoqimli sovgʻalar uchun UZCARDga rahmat. Ishonchim komilki, mening sayohatim unutilmas boʻladi”.
Bu so‘nggi bir yil ichida UZCARD tomonidan amalga oshirilgan ikkinchi yirik aksiyadir. 2023-yilda kompaniya 18 ta Samsung Galaxy smartfonini, shuningdek, uchta Chevrolet Onix avtomobilini sovg‘a qildi.
UZCARD g‘oliblarni qutlaydi hamda barcha ishtirokchilar va karta egalariga ishonch, sodiqlik va hamkorlik uchun minnatdorchilik bildiradi! Biz bilan qoling va yangi aksiyalarimizda ishtirok eting.

UZCARD вручил ключи от BYD Song Plus Champion Edition победителю акции “NFC без границ” - UZCARD
23 января 2024 г. счастливчики, одержавшие победу в акции от UZCARD «NFC без границ», проходившей с 1 ноября 2023 года по 14 января 2024 года, получили свои призы.
В рамках церемонии награждения были вручены три путевки на двоих в Таиланд, ОАЭ и Шри-Ланку, а также суперприз – BYD Song Plus Champion Edition. Победитель, выигравший электромобиль, уехал на нем с семьей сразу после церемонии награждения. Традиционно UZCARD взял на себя все обязательства по оплате налогов на доходы физических лиц.
Всего в «NFC без границ» приняли участие более 222 тысяч карт, выпущенных в период проведения акции и выполнивших необходимые условия. 16 января 2024 г. в торговом центре Riviera состоялся розыгрыш ценных призов. В целях обеспечения прозрачности и честности мероприятия оно проходило в присутствии участников акции, покупателей, гостей, специальной комиссии, а также был организован прямой эфир. Прямая трансляция розыгрыша велась на странице UZCARD в социальной сети Instagram www.instagram.com/uzcard.uz, а также на сайте акции promo.uzcard.uz.
«Было настолько сложно поверить в победу, что я до сих пор не понимаю, что же все-таки произошло. Поверил только, когда приехал в офис UZCARD и встретился с представителями компании. Я знал об акции, участвовал в ней со своей новой зарплатной картой и выиграл автомобиль. Сбылась моя мечта и уже сегодня мы с женой и ребёнком сможем уехать на нашем новеньком электромобиле», – прокомментировал победу Дониёр Расулов.
«Когда мне позвонили и сообщили о выигрыше, я не поверила! – призналась Светлана Шахназарян. Для меня победа в розыгрыше и приз – туристическая путевка на двоих в Таиланд, были полной неожиданностью.  Спасибо UZCARD за удобные финансовые продукты и приятные подарки.  Уверена, что мое путешествие будет незабываемым».
За последний год – это вторая крупная акция от UZCARD. В 2023 году компания разыграла 18 смартфонов Samsung Galaxy, а также три автомобиля Chevrolet Onix.
UZCARD поздравляет победителей, благодарит всех участников и держателей карт за доверие, лояльность и сотрудничество! Оставайтесь с нами и принимайте участие в наших новых акциях.