UZCARD «Cheksiz NFC» aksiyasi g‘olibiga BYD Song Plus Champion Edition kalitlarini sovg‘a qildi
2024-yil 23-yanvar kuni 2023-yil 1-noyabrdan 2024-yil 14-yanvargacha davom etgan UZCARD “Cheksiz NFC” aksiyasining baxtli g‘oliblari o‘z sovg‘alarini oldilar.
Taqdirlash marosimi doirasida Tailand, BAA va Shri-Lankaga ikki kishilik uchta sayohat, shuningdek, super sovrin – BYD Song Plus Champion Edition topshirildi. Elektromobil g‘olibi taqdirlash marosimidan so‘ng darhol mashinada oilasi bilan jo‘nab ketdi. An’anaga koʻra, UZCARD shaxsiy daromad soligʻini toʻlash boʻyicha barcha majburiyatlarni oʻz zimmasiga oldi.
“Cheksiz NFC” aksiyasi davrida chiqarilgan va zarur shartlarga javob beradigan jami 222 mingdan ortiq kartalar ishtirok etdi. 2024-yil 16-yanvar kuni Riviera savdo markazida qimmatbaho sovg‘alar o‘yini bo‘lib o‘tdi. Tadbirning shaffofligi va haqqoniyligini ta’minlash maqsadida aksiyada ishtirokchilar, xaridorlar, mehmonlar, maxsus komissiya vakillari ishtirok etdilar va jonli efir ham tashkil etildi. Aksiya Instagram ijtimoiy tarmog‘idagi www.instagram.com/uzcard.uz UZCARD sahifasida, shuningdek promo.uzcard.uz aksiya veb-saytida jonli efirda namoyish etildi.
«Gʻalaba qilganimga chindan ishongim kelmayapti, ochigʻi nima boʻlganini haligacha tushunmayapman. Bularning barchasiga men UZCARD ofisiga kelib, kompaniya vakillari bilan uchrashganimdagina ishondim. Men aksiya haqida eshitgandim, unda yangi ish haqi kartam bilan qatnashdim va mashina yutib oldim. Orzularim ushaldi va bugun rafiqam va farzandim bilan yangi elektromobilimizda uyga qaytamiz”, — dedi g‘olib Doniyor Rasulov.
“Menga qoʻngʻiroq qilib, gʻalaba haqida aytishganda, ishonmadim! – tan oladi Svetlana Shaxnazaryan. Aksiya va sovrin – Tailandga ikki kishilik sayohat paketini yutib olish men uchun kutilmagan voqea bo‘ldi. Qulay moliyaviy mahsulotlar va yoqimli sovgʻalar uchun UZCARDga rahmat. Ishonchim komilki, mening sayohatim unutilmas boʻladi”.
Bu so‘nggi bir yil ichida UZCARD tomonidan amalga oshirilgan ikkinchi yirik aksiyadir. 2023-yilda kompaniya 18 ta Samsung Galaxy smartfonini, shuningdek, uchta Chevrolet Onix avtomobilini sovg‘a qildi.
UZCARD g‘oliblarni qutlaydi hamda barcha ishtirokchilar va karta egalariga ishonch, sodiqlik va hamkorlik uchun minnatdorchilik bildiradi! Biz bilan qoling va yangi aksiyalarimizda ishtirok eting.

UZCARD handed over the keys to the BYD Song Plus Champion Edition to the winner of the «NFC Without Borders» promotion - UZCARD
UZCARD handed over the keys to the BYD Song Plus Champion Edition to the winner of the «NFC Without Borders» promotion
On January 23, 2024, the lucky winners of the UZCARD “NFC Without Borders” promotion, which took place from November 1, 2023, to January 14, 2024, received their prizes.
During the award ceremony, three trips for two to Thailand, the UAE, and Sri Lanka were presented, as well as the grand prize – the BYD Song Plus Champion Edition. The winner who won the electric car left with their family immediately after the award ceremony. As usual, UZCARD took responsibility for paying personal income taxes.
A total of over 222,000 cards issued during the promotion period and meeting the necessary conditions participated in “NFC Without Borders.” On January 16, 2024, a prize draw was held at the Riviera shopping center. To ensure transparency and fairness of the event, it was conducted in the presence of promotion participants, buyers, guests, a special committee, and was also broadcast live. The live broadcast of the draw was available on the UZCARD page on the Instagram social network (www.instagram.com/uzcard.uz), as well as on the promotion’s website (promo.uzcard.uz).
“It was so hard to believe in the victory that I still don’t understand what actually happened. I only believed it when I went to the UZCARD office and met with the company representatives. I knew about the promotion, participated in it with my new salary card, and won a car. My dream has come true, and today my wife, child, and I will be able to travel in our brand new electric car,” commented Doniyor Rasulov.
“When they called me and told me about the win, I didn’t believe it!” confessed Svetlana Shakhnazaryan. Winning the prize in the promotion – a tourist trip for two to Thailand – was a complete surprise for me. Thank you, UZCARD, for convenient financial products and pleasant gifts. I’m sure my journey will be unforgettable.”
Over the past year, this is the second major promotion from UZCARD. In 2023, the company gave away 18 Samsung Galaxy smartphones and three Chevrolet Onix cars.
UZCARD congratulates the winners, thanks all participants and cardholders for their trust, loyalty, and cooperation! Stay with us and participate in our new promotions.