Sizning ishonchingiz – bizning rivojlanishimiz uchun stimuldir - UZCARD
O‘z oldiga ulkan maqsadni qo‘yib – mamlakatdagi eng yaxshi kompaniyalardan biri bo‘lib qolish uchun – UZCARD to‘lov tizimining foydalanuvchilari doimo yordam berib kelgan, chunki aynan ular bizning jamoamizni, UZCARD mahsulot va xizmatlarini yaratish, joriy etish va takomillashtirishga doimo turtki bo‘lgan.
Biz mijozlarimizni qadrlaymiz va hurmat qilamiz, ular uchun imkon qadar foydali bo‘lishga intilamiz, shuning uchun biz xizmat ko‘rsatish darajasini, xizmatlarimiz miqdori va sifatini doimiy ravishda yaxshilashga harakat qilamiz. Ilg‘or texnologiyalar yordamida bir qator yangi funktsiyalarni o‘z ichiga olgan, shuningdek, eng yuqori tezlik, xavfsizlik va qulaylikni ta’minlovchi ekotizim qurmoqdamiz.
UZCARD ning uzoq muddatli ish jarayoni doimo o‘z foydalanuvchisining ehtiyojlaridan kelib chiqib, naqd pulsiz hisob-kitoblar rivojlantirish uchun vektorni belgilab beradi. Shunday qilib, UZCARD kartalarini NFC qo‘llab-quvvatlovchi kontaktsiz kartalari qatoriga o‘tkazish amalga oshirilmoqda, bir qator kobeydj mahsulotlari taqdim etilmoqda, terminal va bankomatlar dasturiy ta’minoti doimiy ravishda yangilanib, xizmatlar bilan to‘ldirilmoqda, mamlakat jamoat transportida yo‘l haqini yig‘ishning avtomatlashtirilgan tizimi kengaymoqda, xalqaro transferlar rivojlanmoqda va hokazo.

Ваше доверие – наш стимул для развития - UZCARD
Устанавливая перед собой амбициозную цель – оставаться одной из лучших компаний в стране – платежной системе UZCARD всегда помогал ее пользователь, ведь именно он постоянно является стимулом для нашей команды создавать, реализовывать и совершенствовать продукты и услуги UZCARD.
Мы ценим и уважаем наших клиентов, стремимся быть для них максимально полезными, поэтому стараемся постоянно развивать уровень сервиса, количество и качество наших услуг. С помощью передовых технологий мы строим такую экосистему, которая включает в себя целый ряд новых возможностей, а также обеспечивает высочайший уровень скорости, безопасности и удобств.
Многолетняя работа UZCARD всегда выстраивается вокруг потребностей своего пользователя, задавая вектор развития всего пространства безналичных платежей. Таким образом, осуществляется плавный переход карт UZCARD на бесконтактные с поддержкой NFC, предоставляется ряд кобейджинговых продуктов, постоянно обновляется и дополняется услугами программное обеспечение терминального и банкоматного оборудования, расширяется автоматизированная система оплаты проезда на городском транспорте страны, развиваются международные переводы и многое другое.
Команда UZCARD никогда не останавливается на достигнутом и прокладывает свой путь к успеху с целью сделать жизнь граждан еще более удобной и безопасной в мире безналичных платежей!